Arama Site Ağacı Anasayfa
Birimlerimiz
Danışma Hizmeti: Kütüphane kullanıcıları olarak; verilen hizmetlerden ve ansiklopediler, sözlükler, yıllıklar, mesleki kitaplar gibi danışma kaynaklarından yararlanabilir, her türden araştırmaya yönelik mevcut yayınlar hakkında bilgi alabilirsiniz.
 
Ödünç Verme Bölümü: İsteyen herkes Kütüphanemize üye olabilir. Üye olabilmek için nüfus cüzdanı yeterlidir. 18 yaşından küçüklerin velilerinin onayı gereklidir. Üye olan kullanıcılarımız 3 adet kitabı 15 gün süreyle ödünç alabilmekte ve gerektiğinde ödünç aldığı materyallerin süresini 15 gün uzattırabilmektedir.
 
Süreli Yayın ve Gazete Bölümü:  Müdürlüğümüzde iki adet günlük ulusal gazete, yerel yayınlar, dergiler Süreli Yayınlar Bölümünde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.
 
Eski Harfli Basma Eserler Bölümü: Kendi bölümünde hizmete sunulan 4476 adet basma eser, “Yazma ve Eski Harfli Basma Eserlerden Yararlanma Yönetmeliği” hükümleri çerçevesinde kullanıcıların  hizmetine sunulmaktadır.

Bilgisayar ve İnternet Bölümü: Kendine özel masalarda 15 adet bilgisayarla ücretsiz internete girebilir, ya da bilgisayar hizmeti alabilirsiniz.
 
Nazif Kurucu Köşesi:
Bu site Kültür ve Turizm Bakanlığı Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanmıştır.
Bu sayfa 1077 kez gösterilmiştir.